Gabi i Kuba – Sanktuarium Matki Bożej Skałkowej

Plenerowy ślub kościelny

Była sesja narzeczeńska przy -19 stopniach, po kolana w śniegu. Była sesja ślubna na Islandii, z porywistym wiatrem i temperaturą około 0 stopni, przez co chyba było zimniej niż na sesji narzeczeńskiej. Na szczęście na ślubie Gabi i Kuby pogoda była idealna, a to jak widać u nich akurat anomalia. Jak już pewnie wiecie (z innych wpisów), z nimi nigdy nie ma nudy, a więc na ślubie było bardzo podobnie. Już choćby same wykupiny na których Kuba musiał pomalować i ubrać manekina ze styropianu, mówią wiele o tym ile śmiechu, luzu i dobrej zabawy mieliśmy tego dnia.

Sanktuarium Matki Bożej Skałkowej – Podzamcze

Połączenie ślubu plenerowego ze ślubem kościelnym!? Nic prostszego, wystarczy udać się do Podzamcza, do Sanktuarium Matki Bożej Skałkowej. Kaplica umiejscowiona w wapiennej skale, w której odprawiana jest ceremonia, a para młoda i reszta gości siedzi na zewnątrz, korzystając z pięknej pogody. Jako że Gabi i Kuba to para podróżników i miłośników gór, o czym też już wcześniej wspominałem, obecnie są w podróży dookoła świata, nie mogło zabraknąć górskiego akcentu. Szpaler utworzony z czekanów to chyba najbardziej oryginalne wyjście jakie do tej pory widziałem.

Wesele w Hotelu Victoria – Olkusz

Na weselu również nie mogło zabraknąć podróżniczych elementów, ot choćby księga gości której rolę pełnił globus. Jeśli już mówimy o weselu, to nie może się ono odbyć, a właściwie rozpocząć, bez pierwszego tańca. A uwierzcie mi na słowo, był on fenomenalny! Gabi i Kuba wirowali na parkiecie niczym zawodowcy, były podnoszenia, obroty i całe mnóstwo drobnych elementów dopełniających całości. Piękny łuk ozdobiony zielonymi liśćmi, wykorzystaliśmy do zrobienia szalonych zdjęć grupowych (oczywiście te klasyczne również robiliśmy 😉 ), a także do kilku portretów młodej pary, które zawsze staram się wykonać, choć zdarzają się tak szalone wesela, że kompletnie nie ma na nie czasu. Kiedy już zrobiło się całkiem ciemno, udaliśmy się na zewnątrz, aby zrobić zdjęcia przy zimnych ogniach, które od jakiegoś czasu są prawdziwym hitem, a wyglądają po prostu obłędnie i na pewno jest to piękna pamiątka.

Jeśli chcecie sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się ta dwójka w swojej podróży dookoła świata, to wpadajcie tutaj: Instagram

Sesja narzeczeńska oraz plener ślubny

Podziel się tym wpisem

Leave a Reply