Jagoda i Hubert – Grand Hotel Kraków

Grand Hotel Kraków – sierpniowy ślub w pięknych wnętrzach

Kraków, ma w sobie niewątpliwie coś magicznego. Coś, co do niego przyciąga, i choć nie mieszkam jakoś specjalnie daleko od tego pięknego miasta, bo zaledwie godzinę jazdy, to niewątpliwie zbyt rzadko tam bywam. W sierpniu zeszłego roku, miałem za to okazję 2 weekendy z rzędu być tam na ślubach. Jeden z nich, chciałbym Wam dzisiaj pokazać, a na ten drugi, trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać.

Ślub w Kościele pw. Przemienienia Pańskiego

Jagoda i Hubert do ślubu przygotowywali się na miejscu wesela, czyli w Grand Hotelu. Za to na miejsce swojego ślubu, wybrali piękne wnętrza, znajdującego się nieopodal Kościoła pw. Przemienienia Pańskiego, do którego udaliśmy się na piechotę, poprzez klimatyczne uliczki centrum Krakowa. Jako że oboje są związani z Wojskiem Polskim, towarzyszył im tego dnia orszak złożony z ich kolegów i przyjaciół, którzy na wyjściu z kościoła, utworzyli bardzo efektowny szpaler. Uwielbiam tego typu wyjścia, są one niesamowicie eleganckie i nadają podniosłości całemu wydarzeniu, no może poza symbolicznym klepnięciem Panny Młodej na samym końcu. Po cudownej ceremonii, udaliśmy się na miejsce wesela.

Wesele – Grand Hotel Kraków

Elegancja, stylowe wnętrza, niesamowity klimat. Tak na pewno można określić to miejsce. Znajdujący się tuż przy rynku, powstały w 1887 roku hotel, sprawia ogromne wrażenie na każdym kto przekroczy jego progi. Wracając jeszcze na chwilę do przygotowań, jak możecie zobaczyć, udało nam się zrobić krótką sesję zdjęciową w jednym z pokojów, a dokładnie w Apartamencie Kominkowym. Szkoda, że nie mieliśmy więcej czasu, aby do maksimum wykorzystać jego przestrzeń. Wesele, Jagoda i Hubert, rozpoczęli wspaniałym pierwszym tańcem, od razu widać że był on dobrze przećwiczony, a oni sami, są w naprawdę dobrej formie. Po takim rozpoczęciu, gościom nie pozostało nic innego jak przyłączyć się do szalonej zabawy aż do samego rana.

Ceremonia: Kościół pw. Przemienienia Pańskiego

Wesele: Grand Hotel Kraków

Podziel się tym wpisem

Leave a Reply