Justyna i Szymon – plenerowy ślub w stylu boho

Plenerowy ślub w stylu boho

Jadąc na ślub Justyny i Szymona, w zasadzie nie wiedziałem czego mogę się spodziewać. Byłem pewien, że będzie ciekawie, nietuzinkowo, jednak z racji dzielących nas kilometrów, nie mieliśmy okazji się spotkać i porozmawiać. Nie byłem również pewien co do miejsca samego ślubu i wesela, bo w internecie, ciężko było cokolwiek znaleźć. A ja, zazwyczaj oglądam sobie miejsca, do których mnie zapraszacie, żeby wiedzieć co mnie czeka. Tutaj było trochę inaczej, i bardzo mnie to cieszy! Lubię być zaskakiwany, szczególnie pozytywnie, a w tym przypadku, było po prostu jedno wielkie WOW!

Ceremonia w różanym ogrodzie

Pogoda na plenerowy ślub idealna. Miejsce samej ceremonii, znajdujące się tuż przed różanym ogrodem, robiło wspaniałe wrażenie. Wszystko idealnie przygotowane przez Justynę i Szymona, oraz ich znajomych. Bo trzeba tutaj zaznaczyć, że praktycznie wszystkie dekoracje, wystrój, wszystkie detale, to dzieło młodej pary, ich rodziny i znajomych. Harowali do późnej nocy, żeby ten dzień, mógł wyglądać właśnie tak, jak widzicie go na zdjęciach. Nawet Pani urzędnik, odprawiająca ceremonię, była pod takim wrażeniem, że o mały włos zapomniałaby o obrączkach 😉

Wesele w domu weselnym Tarczek

Sama nazwa, mówi na prawdę niewiele. Tak jak wspomniałem wcześniej, znalezienie jakiś konkretnych zdjęć, informacji o tym miejscu, graniczy z cudem. Tym bardziej cieszę się, że miałem okazję tam być. Dom położony jest w zasadzie w szczerym polu, dookoła nie ma praktycznie nic. Przygotowane leżaki, huśtawki, kocyki, to wszystko tylko dopełniało swojskiego klimatu i mimo tego iż byłem tam w pracy, miałem wrażenie że odpoczywam 😉 Przyzwyczajony jestem do Śląskiej Aglomeracji, mieszkam w centrum miasta, i choć do parku czy lasu mam na prawdę blisko, rzadko udaje mi się tam dotrzeć. Tym bardziej doceniam chwile, w których mogę delektować się naturą. Proste wnętrze, z drewnianymi belkami i białymi ścianami, to wszystko składało się na naprawdę cudowny dzień, przepełniony miłością i dobrą zabawą!

Miejsce ślubu i wesela: Dom Weselny Tarczek 124

Kwiaty (bukiet, butonierki, wianki): Bierz go Bukiet

Dekoracje ceremonii i sali: BOHO wedding

Suknia ślubna: Salon Sukień Ślubnych Inez Kielce

Garnitur: Bytom

Tort: Bake a Cake

Podziel się tym wpisem

5 komentarzy

  1. Uwielbiam ten ogródkowy klimat ceremonii! Cudo!

  2. Świetny reportaż, bardzo przyjemnie się ogląda 🙂

  3. Fajne klatki, luzny klimat !

  4. Przepiekne miejsce i zniewalajaca panna mloda.

  5. Dużo materiału, ale przyjemnie się przegląda 🙂

Leave a Reply