fbpx

Wasze opinie o mojej pracy

073 fotografia slubna olkusz

Gabi i Kuba

“Jeśli miałabym przypasować do Marcina trzy cechy to byłyby to: profesjonalizm, poczucie humoru, cierpliwość. Z Marcinem mieliśmy przyjemność współpracować podczas sesji narzeczeńskiej, reportażu ślubnego i plenerowego na Islandii. Wykonywał on dla nas zdjęcia zarówno podczas górskich wędrówek przy -20 stopniach Celsjusza, słonecznej plenerowej uroczystości zaślubin, nocnej sesji przy blasku zimnych ogni, czy „wycieczki” po Islandii przy wietrze sięgającym ponad 120 km/h. Za każdym razem, bez względu na otaczające warunki stworzył dla nas piękne zdjęcia i świetną pamiątkę na lata. To co bardzo cenie we współpracy z nim to nie tylko perfekcyjna jakość produktu jaki dostaliśmy, ale łatwość kontaktu, otwartość i poczucie humoru, dzięki którym przed obiektywem nie byliśmy skrępowani i nawet podczas pierwszego spotkania czuliśmy się, jakbyśmy znali się od dawna. Mocno wierzę, że to nie ostatnia nasza sesja z uczestnictwem Marcina serdecznie polecam go jako fotografa!.”

111 wesele sportowa dolina bytom

Anita i Daniel

W obiektywie Marcina znaleźliśmy się w dniu naszego ślubu oraz na sesji ślubnej w plenerze. Co tu dużo mówić... portfolio mówi samo za siebie - ma wyczucie do uchwycania emocji, co jest moim zdaniem największym atutem. Czego w portfolio nie widać? Tego, jak fantastyczną jest osobą, która rozbawi i rozluźni napięcie przedślubne. Polecamy z całego serca!

Estera Micheasz repo 318

Estera i Micheasz

Z mężem zdecydowanie polecamy Marcina. Jest on zdecydowanie osobą profesjonalną, której organizacja pozwoliła zachować nerwy na wodzy jeszcze tuż przed ceremonią, która sama w sobie była dość stresująca. Wszystko zgodnie z umową, która była klarowna. Pozdrawiamy serdecznie.

1520246785 aaa121212

Gosia i Szymek

W zdjęciach Whitedressphoto najbardziej urzekła nas szczerość, spontaniczność i prawdziwość uwiecznionych emocji. Marcin sfotografował najpiękniejsze chwile z naszego życia - od sesji narzeczeńskiej, ślub po sesję z brzuszkiem Zawsze byliśmy tak samo zachwyceni i wzruszeni efektem jego pracy. Marcin zawsze pracuje w sposób bardzo profesjonalny, dyskretny i przede wszystkim przyjazny. Naprawdę świetny warsztat i doskonałe oko!

119467090 204183121129206 7011842105355685137 n

Sandra i Konrad

Marcin to bez wątpienia osoba z pasją, a zdjęcia przez niego stworzone są przepiękne i klimatyczne. Jestesmy pełni podziwu ile pracy i miłości wkłada we wszystko co robi ! Potrafi złapać idealny moment i uwiecznić go na fotografii, która będzie pamiątką na całe życie. Nie mogliśmy wybrać lepiej. Jak reportaż ślubny to tylko Whitedressphoto <3 Dziękujemy!

Karolina Michal plener 008

Karolina i Michał

Na Marcina polowałam juz na rok przed ślubem, innego fotografa nie mogło być u nas, co tu dużo mówić wystarczy zobaczyć jakie cuda twarzy Marcin i się nie zastanawiać! Zdjęcia oglądamy każdego dnia i nadal nie możemy wyjść z zachwytu. Serdecznie polecam! P.S. Na sesji plenerowej szybko biega po bukiet który zapomniała pewna zapominalska osoba wziąć z auta .

Teresa Pawel plener 040

Teresa i Paweł

Jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni z pracy Marcina! To niezwykle miłe uczucie widzieć, że osoba której powierzasz fotografowanie jednego z ważniejszych dni w życiu, tak bardzo się stara i angażuje! Od pierwszego spotkania Marcin był bardzo profesjonalny, służył cennymi poradami, także goście weselni wspominają go z uśmiechem. Zdjęcia są piękne, chwile uchwycone "w punkt", a wszystko to w uroczej oprawie z dbałością o najmniejszy detal. Aż miło odbierać takie zdjęcia. Marcinie bardzo Ci dziękujemy! Jeżeli zastanawiacie się nad współpracą z Whitedressphoto nie zwlekajcie, niedługo ten Pan nie będzie miał miejsca w swoim kalendarzu!

034 sesja plenerowa jaworzno koparki

Monika i Karol

“Marcin stworzył dla nas pamiątkę ślubną o jakiej marzy każda młoda para. Naturalne, piękne zdjęcia, niesamowicie naładowane emocjami. Uwiecznione wszystkie ważne chwile, łzy wzruszenia, czułe gesty, ukradkowe spojrzenia, śmiech, który można wręcz usłyszeć. Ale oprócz cudownych zdjęć otrzymaliśmy od Marcina dużo wsparcia i otuchy. Zawsze wiedział co robić i służył przyjacielską radą. To nie tylko wspaniały fotograf, to fantastyczny facet, którego bardzo polubiliśmy i ogromnie nas cieszy, że był częścią naszego ważnego dnia.”

WDP 9744

Monika i Konrad

Polecam Whitedressphoto! Doceniam dobrą komunikację mailową przed ślubem, swobodę bytu w Dniu Najważniejszym;), trzymanie się terminów realizacji oraz oczywiście same zdjęcia. Zależało nam żeby w dniu ślubu nie generować zbędnej spinki, chcieliśmy być jak najbardziej „tu i teraz” i Marcin doskonale się przy tych potrzebach sprawdził. Nawet ostatecznie zaproponowaną przeze mnie przy przygotowaniach kawę zrobił sobie sam, co od razu przełamywało jakąś barierę obcości. Sporo osób pytało nas potem czy fotograf to nasz znajomy. Polecam więc Marcina jako dobrego towarzysza na dzień ślubu, który gdzieś przy okazji tego, że jest i jest fajnie - robi super zdjęcia.

Karolina Michal plener 079

Karolina i Michał

Wspaniały fotograf. Profesjonalny i utalentowany. Zdjęcia są cudowne. To napewno będzie piękna pamiątka ze ślubu. Gorąco polecam, nie mogłam trafić lepiej. Dziękuję <3