Wesele Restauracja Pod Progiem – Sport Dolina

Wrzesień to zawsze dosyć ciężki miesiąc dla fotografa ślubnego, przynajmniej w moim przypadku. Na ten miesiąc zazwyczaj przypada najwięcej ślubów, choć mógłby on śmiało konkurować z czerwcem, bo i on jest bardzo lubiany przez Pary Młode!

Wesele w Restauracja Pod Progiem

Jest piątek, dzień jeszcze jakiś czas temu dosyć niezwykły jak na ślub i wesele, a obecnie, równie częsty jak sobota. Ciepło, przyjemnie, czyli idealnie, choć po zmroku już dosyć chłodno. Na szczęście po zmroku, parkiet jest już tak rozgrzany, że żadne zimno nikomu nie jest straszne. Miejsce dosyć niezwykłe, w końcu stok narciarski w Bytomiu to nie dla wszystkich oczywista sprawa. Z drugiej strony pamiętam że jeździłem po nim już w czasach technikum, a więc istnieje już dosyć długo i chyba wszyscy są przyzwyczajeni do jego istnienia w dosyć sporej odległości od gór.

Sama restauracja jest zlokalizowana tuż przy wspomnianym wcześniej stoku, a jej wnętrza, co doskonale widać na zdjęciach, wyglądają przepięknie. Wraz z wszystkimi dodatkami, detalami, właściciele i obsługa stworzyli wspaniałe, klimatyczne miejsce na wesele. Myślę że Anita i Daniel byli niezmiernie zadowoleni kiedy zobaczyli efekt finalny 🙂

Miejsce: Restauracja Pod Progiem

Oprawa muzyczna: DJ Łukasz Gaszka

Podziel się tym wpisem

Leave a Reply